SML knokt zich naar gelijkspel na een 0-3-achterstand
Vincent Leenders (Sportclubdeal/Verzameld Werk/Twyyso)
SML heeft dit voetbalweekend thuis kostbare punten laten liggen tegen Fortissimo uit Ede. Na een 0-3-achterstand knokten de bewoners van De Bakenberg zich alsnog terug naar een gelijkspel: 3-3. De concurrentie in 4F in de vorm van Angeren kan daadoor wellicht weer enige hoop koesteren, want Eldenia kon geen helpende hand toesteken: 2-1-verlies in de uitwedstrijd bij Angeren. SC Oranje was thuis in de derby te sterk voor Arnhemse Boys: 3-1. AZ2000 hield de 3 punten in eigen huis dankzij een nipte 1-0-zege op Echteld.
FC Presikhaaf boekte een in 3D schamel gelijkspel bij Veluwezoom: 1-1. VDZ speelde thuis in een doelpuntrijk duel met 3-3 gelijk tegen VVO en verzuimde zo de Velpenaren van de tweede plaats te stoten. Integendeel, Eendacht naderde de bewoners van ’t Cranevelt tot op 1 punt dankzij een 3-1-zege op SC Westervoort.
De derby in 5F tussen Arnhemia en MASV eindigde in een 0-1-zege voor de bezoekers. De Paasberg moest de punten laten aan Edesche Boys: een 2-0-nederlaag. In 6F verloor ESCA thuis met Anadolu’90, Elsweide was in deze klasse vrij. Het zaterdagelftal van Elsweide verloor in 4A van koploper Dodewaard thuis met 2-3, ondanks 2 trefffers van Marc Comans. ESA verloor in 3A thuis van Gazelle Nieuwland met 0-2.