donderdag 15 december 2011 om 16:25 uur
Occupy Arnhem 2.0 groot succes

De opening van Occupy 2.0 op de nieuwe locatie op de Gasthuisstraat (naast het politiebureau) was een groot succes. Over de gehele dag zijn er bezoekers geweest.
Occupy protesteert nog steeds wereldwijd in 2400 locaties tegen de fouten in het kapitalistische systeem. Door herlocatie met een veel mooiere tent is het nu veel toegankelijker voor bezoekers. Er is een dagprogramma van 12:00 tot 21:00 met een drukke agenda. Er worden o.a. films vertoond, panel discussies gevoerd en er kan monooccupoly gespeeld worden, met iedere avond een General Assembly om 20:00 uur.
Kees Crone op donderdag 15 december 2011 om 16:42 uur
Echt iets voor Bernd Ebbo Visser,dunkt mij. Heeft de “plastic lepel” nog enige functie bij de General Assembly?
mieze op donderdag 15 december 2011 om 16:55 uur
nou nou het begint na meer dan een maand eindelijk wat toegankelijker voor de voorbijganger te worden. ik vroeg me ook al een tijdje af waartegen je slapende kan protesteren. :)
Paul van der Torre op donderdag 15 december 2011 om 17:01 uur
Deze feesttent heeft weinig meer te maken met occupy of niet? 99% van de tent is wit/grijs, op 1% staat ‘occupy’, dat is de enige gelijkenis die nog is overgebleven.
Eric Derksen op vrijdag 16 december 2011 om 17:03 uur
Ik vind het een geweldig mooi huzarenstukje van onze burgemeester hoe ze met alle respect en sympathie voor de Occupy-gedachte, zonder dat dit tot enige opschudding of verontwaardiging heeft geleid, de Occupy-beweging Arnhem feitelijk monddood heeft gemaakt.
De ironie van de wit/grijze partytent vind ik helemaal een giller!
Het lijkt wel een soort mini-gevangenisje naast het politiebureau. Ik ben benieuwd wat de argeloze voorbijganger voor gedachten heeft bij deze aanblik.
Ik weet niet welke afspraken er zijn gemaakt over de maximale duur van de standplaats, maar het zou natuurlijk van karakter getuigen wanneer de occupiers er volgend jaar rond deze tijd nog zouden zitten en er gewoon niet mee ophouden en de “Occupartytent Arnhem” een begrip wordt in de landelijke media.
Kees Crone op donderdag 15 december 2011 om 16:42 uur
Echt iets voor Bernd Ebbo Visser,dunkt mij. Heeft de “plastic lepel” nog enige functie bij de General Assembly?