23 september 2016
1 minuut

Goedemorgen Arnhem 2421

Foto: Marco Derksen ‘Bridge to Bridge 2012’

Dit weekend zijn er relatief weinig evenementen in Arnhem. In het kader van Nationale Sportweek zijn er activiteiten van de Social Mile, een gratis hardloopgroep, van A.S.V. de Roos, een schietsportvereniging en Runiversity, een loopgroep.

Op zondag is er een Smaakfestijn van 11:00 tot 18:00 uur in het Coehoorn Park. Lees daar meer over via deze link of via de website van Smaakfestijn.

Vorige Bericht

Nieuwe huisstijl en website voor Schuytgraaf: ‘inSchuytgraaf’

Volgende Bericht

In Almelo

Laatste berichten

Recensie: KoffieKafeetje Mon Chou

Het witte neo-renaissance pand aan de Hommelstraat straalt eigenlijk altijd. Zelfs als de wolken de lucht grijs kleuren en de temperatuur buiten guur aanvoelt. Bij binnenkomst van dit sympathieke zaakje is het

Merkanalyse: Arnhem is een sterk merk!

Hoe groot is de kracht van het merk Arnhem? Wat zijn de sterke punten van de stad en waar is verbetering mogelijk? Die zaken staan in de strategische merkanalyse van Arnhem, die
Ga naarBoven