21 augustus 2012
1 minuut

Arnhemmer Martijn Kriens polst verkiezingssentiment namens RTL Nieuws

Over iets meer dan drie weken staan we allemaal weer in het stemhokje voor de Tweede Kamer-verkiezingen. In aanloop naar die dag brengt Arnhemmer Martijn Kriens van Upstream in het dagelijkse RTL-verkiezingsprogramma Wat Kiest Nederland een overzicht van de inhoud en stemming van de politieke discussies op sociale media als Twitter en Facebook. Welke partijen zijn onderwerp van gesprek, welke lijsttrekker is het populairst en wat zijn de trending politieke thema’s van de dag?

Op het weblog Marketingfacts wordt regelmatig verslag gedaan van de analyses die Martijn maakt i.s.m. Coosto. Martijns analyses zullen tevens te vinden zijn op de RTL Nieuws-website en in de nieuws-app RTLNIEUWS 365.

Geef een reactie

Your email address will not be published.

Vorige Bericht

1175 studenten doen de intro in Arnhem, wie spot ze?

Volgende Bericht

Jetta Klijnsma op campagne in Arnhem

Laatste berichten

Koningsdag in Arnhem: het volledige programma

ARNHEM – Koningsdag 2026 belooft opnieuw een volle en veelzijdige dag te worden in de Arnhemse binnenstad. Door de vroege start van Koningsnacht – die dit jaar al om 14.00 uur begint

Recensie: De Buren van Thialf

ARNHEM – Het zou vandaag wel eens de eerste dag van het jaar kunnen zijn waarop de ijzige koelte van de winterschaduw het verliest van de zinnenprikkelende warmte van de maartse zon,
Ga naarBoven