28 maart 2010
1 minuut

Rondje Nederland in Nederlands Openluchtmuseum

Rondje Nederland in Nederlands Openluchtmuseum

Vanmiddag was er weer het traditionele Rondje Nederland in het Nederlands Openluchtmuseum in Arnhem. Rondje Nederland is volgens eigen zeggen de leukste familieloop van Nederland waar honderden kinderen meedoen aan de hardloopwedstrijd over 1 of 2,5 kilometer dwars door het museum. Inmiddels zijn de kinderen klaar met hun race en zijn de volwassen gestart met hun race over 5 of 10 kilometer.

Voor wie het allemaal heeft gemist vandaag staan inmiddels een aantal foto’s op Flickr. De uitslagen komen later op de website van Rondje Nederland te staan.

Vorige Bericht

Lammetjes kijken bij de Stadsboerderij West-Presikhaaf

Volgende Bericht

Amateurvoetbal in Arnhem: doelpuntenfestival in 4F

Laatste berichten

A12 weer open na herstel sinkhole

ARNHEM – De A12 bij knooppunt Velperbroek is weer volledig open. Rijkswaterstaat heeft de afgelopen dagen met man en macht gewerkt aan het dichten van een sinkhole dat donderdag werd ontdekt tussen
Ga naarBoven