17 juni 2009
1 minuut

Het jaar van de adelaar – 2e boek over Vitesse

Marcel van Roosmalen komt al vanaf zijn twaalfde bij Vitesse, aanvankelijk aan de hand van zijn vader, later als houder van een seizoenkaart. Voor het literaire voetbaltijdschrift Hard gras deed hij vanaf 2005 verslag van de clubverrichtingen.

Zijn eerste boek over Vitesse ‘Je hebt het niet van mij’ werd bekroond met de Nico Scheepmaker Beker 2007. Vanaf morgen ligt zijn tweede boek ‘Het jaar van de adelaar’ (Hard Gras 66) in de boekwinkels.

Uitgeverij Nieuw Amsterdam liep een dag met hem mee bij de Arnhemse voetbalclub en maakte het volgende filmpje.

Geef een reactie

Your email address will not be published.

Vorige Bericht

Willem Hoeffnagel lijsttrekker PvdA Arnhem

Volgende Bericht

Arnhemse gemeenteraadsverkiezingen 2010

Laatste berichten

Burgemeester Marcouch: Steek geen vuurwerk af

ARNHEM – Burgemeester Ahmed Marcouch wijst de Arnhemmers er nogmaals op dat het afsteken van vuurwerk niet is toegestaan in de hele stad. In Arnhem geldt een volledig afsteekverbod tijdens de jaarwisseling.
Ga naarBoven