28 juni 2018
1 minuut

Dansen in de Steile Tuin

Deze zomer kunnen we op een paar zondagmiddagen weer dansen in de Steile Tuin. Met demonstraties van een dansschool uit de stad en onder begeleiding, iedere keer een andere dans die je kunt leren én kunt dansen. Gratis!

Sonsbeekpaviljoen – vroeger

Vanaf de tijd dat de gemeente het Sonsbeekpark in bezit heeft, was er in het Sonsbeekpaviljoen een theeschenkerij. Dit groeide later uit tot een attractie met live-muziek. In 1949 kreeg het zijn huidige naam en kon men er dansen. Veel faam genoten de drukbezochte Thé Dansant op zomerse zondagmiddagen. Mooie liefdes zijn ontstaan als de jongens de meisjes ten dans vroegen, toen was het stijldansen. In de jaren tachtig kwam er de Chinees in het Sonsbeekpaviljoen.

Steile Tuin – nu

Die oude sfeer komt 50 meter verder op weer terug met Dansen in de Steile Tuin. Verschillende dansscholen presenteren zich met dansdemonstaties en workshops. Op 7 juli is het YaSalsa die ieder in beweging brengt met Salsa, Kizomba en Bachata.

Later deze zomer zullen ook Flor de Fango (19 augustus) en Hopla! (25 augustus) een middag organiseren in samenwerking met Sonsbeekfestival.

Dans dagen

Zaterdag 7 juli 2018 Salsa met YaSalsa workshop Urban Kiz/Kizomba (voor beginners én gevorderden) 14.00 – 15.00 uur

Dansen met DJ Jack, DJ Latin Pro en DJ Glez 15.00 – 19.00 uur

Entree: gratis – vrijwillige bijdrage welkom

Locatie: Steile Tuin Sonsbeekpark, ingang Zijpendaalseweg 30 Arnhem, achter Chinees restaurant Sonsbeekpalviljoen

Vorige Bericht

Mark Lauriks stopt als voorzitter van de PvdA in Arnhem

Volgende Bericht

Musis Sacrum winnaar Renovatie Gulden Feniks 2018!

Laatste berichten

Het Kookeiland 30 jaar

ARNHEM – Wie kent Het Kookeiland in de Zwanenstraat niet? Al dertig jaar is Het Kookeiland een vaste waarde in de Arnhemse binnenstad. Op 11 november 1995 opende de toen 22-jarige Marloes

Kunst als troost

ARNHEM – Hoe verzacht kunst het omgaan met verdriet? Kan het troosten, helen, of het verlies zachter maken? Die vragen komen vanzelf op bij het zien van TOO DE MOON EN BEK,
Ga naarBoven