31 mei 2009
1 minuut

Openluchtmuseum dreigt helemaal niet met stappen

Gisteren kopte de Gelderlander dat het bestuur van het Nederlands Openluchtmuseum (NOM) met juridische stappen dreigt, als de plek aan de Rijn bij de John Frostbrug in het centrum van Arnhem, de locatie voor het nieuwe Nationaal Historisch Museum (NHM) wordt. De Gelderlander baseert zich daarbij op een brief van het bestuur (pdf) onder leiding van voorzitter Nout Wellink aan de Tweede Kamer.

Het artikel leidde gisteren al tot heftige reacties op de website van de Gelderlander en ook ik vroeg me af of Nout Wellink wel goed bij zijn hoofd was. Caroline Berkhof, verantwoordelijk voor de PR/Communciatie van het NOM, laat via de reacties op de site van de Gelderlander weten dat het NOM helemaal niet met stappen dreigt. Het NOM heeft inmiddels de redactie van de Gelderlander dringend verzocht het artikel van website te verwijderen.

Geef een reactie

Your email address will not be published.

Vorige Bericht

Waar is onze Lazy King gebleven?

Volgende Bericht

Loesje helpt dromen waar te maken

Laatste berichten

Burgemeester Marcouch: Steek geen vuurwerk af

ARNHEM – Burgemeester Ahmed Marcouch wijst de Arnhemmers er nogmaals op dat het afsteken van vuurwerk niet is toegestaan in de hele stad. In Arnhem geldt een volledig afsteekverbod tijdens de jaarwisseling.
Ga naarBoven