9 april 2018
1 minuut

Wijktheater DE ARNHEMSE BROEK zoekt talenten

Dat er in het Arnhemse Broek veel verborgen talenten ronddwalen, moge duidelijk zijn. Evert haalde afgelopen weekend in het Statenkwartier zijn accordeon van zolder en trakteerde bezoekers van de rijdende keuken Broek in de Pan op een staaltje heerlijke muziek. Muziektheater de Plaats zoekt nog meer van dit soort talenten: wijktheater DE ARNHEMSE BROEK is in de maak!

Broek in de Pan

Tot en met 21 april rijdt de mobiele keuken Broek in de Pan door het Broek en het Statenkwartier; met een gastkok, een verhalenkok en een muziekkok komen bewoners drie dagen in de week bij elkaar, ontmoeten, smikkelen, verwonderen, vertellen en musiceren. Nieuwsgierige buurtbewoners kunnen zelf een steeds grotere rol pakken: eerst eens even komen proeven, daarna zelf koken en uit eindelijk een van de koks worden in de wekelijkse soepkeuken van de Blokhut. Ondertussen ontstaan er prachtige interacties, allemaal met potentie voor het wijktheater!

De Arnhemse Broek

Onder de bewoners bevindt zich – zo blijkt! – veel talent. De Arnhemse Broek is het wijktheaterproject in, met, door en voor de wijkbewoners van de wijken Statenkwartier en Het Broek. De Plaats gaat, in samenwerking met Kunstbedrijf Arnhem en vele andere betrokkenen in de wijk op zoek naar tijdelijke theaterdirecteuren. Zij stellen hun huis, tuin, keuken, zolder of schuurtje ter beschikking als tijdelijk wijktheater waar de wijkartiesten de sterren van de wijkhemel kunnen spelen. Of zingen. Of dansen. Of musiceren. Of van alles een beetje tegelijk. En waar de rest van de wijk, als alles af is, kan komen genieten van hun buurman die samen met hun overbuurvrouw de pannen van het dak speelt.

Wil jij jouw stek beschikbaar stellen als tijdelijk wijktheater? Of zelf de sterren van de wijkhemel spelen?

Geef je dan nu op!

Foto Zefanja.nl

Vorige Bericht

Kinderwijkteam bouwt uitkijktoren: op excursie door Meinerswijk

Volgende Bericht

Nieuwe Arnhemse stadswijk omgedoopt tot Cobercokwartier

Laatste berichten

Recensie: KoffieKafeetje Mon Chou

Het witte neo-renaissance pand aan de Hommelstraat straalt eigenlijk altijd. Zelfs als de wolken de lucht grijs kleuren en de temperatuur buiten guur aanvoelt. Bij binnenkomst van dit sympathieke zaakje is het

Merkanalyse: Arnhem is een sterk merk!

Hoe groot is de kracht van het merk Arnhem? Wat zijn de sterke punten van de stad en waar is verbetering mogelijk? Die zaken staan in de strategische merkanalyse van Arnhem, die
Ga naarBoven