25 juli 2014
1 minuut

Gemeente Arnhem krijgt lesje webcare

{

Toen Arnhemmer Anwar van Vliet via Twitter liet weten dat veel afval niet in maar naast de afvalcontainer was achtergelaten, volgde een verrassende reactie van de Gemeente Arnhem . De discussie die daarna volgde spreekt voor zichzelf.

Even later volgt dan ook een excuus van de Gemeente Arnhem. Klantenservice via social media (webcare), het blijft lastig voor veel organisaties!

Vorige Bericht

Neushoornbaby geboren op safarivlakte Burgers Zoo in Arnhem

Volgende Bericht

Het gymnasium arnhem verder als de kleine campus

Laatste berichten

Kees Crone overleden

ARNHEM – De Arnhemse schrijver, columnist en stadschroniqueur Kees Crone is op woensdag 15 oktober overleden. Crone schreef jarenlang over de stad die hem dierbaar was. Zijn columns en boeken lieten een

LIKEaCLOWN! brengt de clown terug naar Arnhem

ARNHEM – Deze herfst verrijst er een circustent in Park Sonsbeek. Van 22 oktober tot en met 9 november speelt Cirque de la Liberté er de voorstelling LIKEaCLOWN!, een vrolijke, ontroerende en
Ga naarBoven