16 februari 2017
1 minuut

Gezocht: Daders diefstal met geweld MediaMarkt

ARNHEM – Op 4 januari van dit jaar vond er een diefstal bij de MediaMarkt in Arnhem plaats. Een jongeman, die oordopjes ter waarde van € 15 had gestolen, raakte slaags met een beveiliger van de winkel. Omdat twee andere jongemannen zich met de schermutseling bemoeiden, kon de dief ontvluchten.

In het programma BureauGLD van Omroep Gelderland heeft de politie gevraagd om tips over de identiteit van de dief en de twee medeplegers van het geweld dat bij de poging tot aanhouding ontstond. Wie kent deze jongemannen? Tips kunnen worden doorgegeven via 0800-6070 (politie) of 0800-7000 (misdaad anoniem).

Bekijk hieronder de video van de poging tot aanhouding door de beveiliger van de MediaMarkt:

https://youtu.be/ObsmiNe10f4

 

Vorige Bericht

Goedemorgen Arnhem 2525

Volgende Bericht

Snackpoint mag in Schuytgraaf blijven

Laatste berichten

Kees Crone overleden

ARNHEM – De Arnhemse schrijver, columnist en stadschroniqueur Kees Crone is op woensdag 15 oktober overleden. Crone schreef jarenlang over de stad die hem dierbaar was. Zijn columns en boeken lieten een

LIKEaCLOWN! brengt de clown terug naar Arnhem

ARNHEM – Deze herfst verrijst er een circustent in Park Sonsbeek. Van 22 oktober tot en met 9 november speelt Cirque de la Liberté er de voorstelling LIKEaCLOWN!, een vrolijke, ontroerende en
Ga naarBoven