27 november 2013
1 minuut

Win een Anne van den Berg Arnhem poster

{

Anne van den Berg is een sociaal betrokken illustrator en werkt vanuit de Koningstraat aan allerlei opdrachten voor diverse tijdschriften, kranten, websites enz. Met haar vulpotlood als favoriete gereedschap vertelt ze in beeld wat ze je met woorden niet kan zeggen. Zo nu en dan vindt ze tijd voor vrij werk. In die uurtjes is een poster ontstaan met Arnhem als onderwerp, de eerste in wat een serie moet worden van posters met daarop massa’s verschillende steden.

De Arnhem poster is te winnen! Het enige wat je hoeft te doen is het bericht over de te winnen poster delen op facebook en Anne (anne@annevdberg.nl) een e-mail sturen met daarin de stad die volgens jou op de volgende poster moet komen en waarom.

Vorige Bericht

Arnhem als voorbeeld op de RUIMTEVOLK Expeditie 2013

Volgende Bericht

StoreZender maakt leegstand leuker | foto’s

Laatste berichten

Kees Crone overleden

ARNHEM – De Arnhemse schrijver, columnist en stadschroniqueur Kees Crone is op woensdag 15 oktober overleden. Crone schreef jarenlang over de stad die hem dierbaar was. Zijn columns en boeken lieten een

LIKEaCLOWN! brengt de clown terug naar Arnhem

ARNHEM – Deze herfst verrijst er een circustent in Park Sonsbeek. Van 22 oktober tot en met 9 november speelt Cirque de la Liberté er de voorstelling LIKEaCLOWN!, een vrolijke, ontroerende en
Ga naarBoven