1 januari 2018
1 minuut

Opbrengst Nieuwjaarsduik Arnhem naar Voedselbank

ARNHEM/ELST – Om 12.00 uur klonk het startschot voor de zeventiende Nieuwjaarsduik Arnhem. Ruim 250 sportieve duikers waagden zich daarbij aan een plons in de Rijkerswoerdse Plassen net buiten de Arnhemse gemeentegrens.

Twee jaar geleden leek het erop dat de Nieuwjaarsduik Arnhem niet meer zou worden georganiseerd. Dat tot grote teleurstelling van de deelnemers en toeschouwers die dit jaarlijkse traditionele evenement trekt.

Maar ook in 2018 was er weer een Nieuwjaarsduik en dit jaar gaat de opbrengst naar de Voedselbank. De hoogte van de opbrengst was bij het verschijnen van dit artikel nog niet bekend.

Hieronder een fotoreportage van de Nieuwjaarsduik Arnhem 2018:

Vorige Bericht

Het Velperplein is nooit helemaal af

Volgende Bericht

Arnhem evalueert referendum Stadsblokken-Meinerswijk

Laatste berichten

LIKEaCLOWN! brengt de clown terug naar Arnhem

ARNHEM – Deze herfst verrijst er een circustent in Park Sonsbeek. Van 22 oktober tot en met 9 november speelt Cirque de la Liberté er de voorstelling LIKEaCLOWN!, een vrolijke, ontroerende en
Ga naarBoven