13 januari 2012
1 minuut

Wethouder Gerrie Elfrink opent OK72

{

Ruim een half jaar nadat het Hoofdkwartier failliet is gegaan, opende Gerrie Elfrink vanmiddag het ‘nieuwe Hoofdkwartier’ dat vanaf nu OK 72 zal heten. Codum, het bedrijf achter OK72, heeft in andere steden al acht panden in beheer. In Arnhem hebben ze voor het eerst het pand ook gekocht voor 1,9 miljoen euro. Woensdag moet de daadwerkelijke verbouwing beginnen.

Wethouder Elfrink is erg blij met Codum, “zeker nu in deze tijd wanneer het leegstandspook gelijk opdoemt bij een faillissement.” Codum gaat op zoek naar goede, creatieve ondernemers voor het pand. Ze noemen zichzelf “activistische ontwikkelaars die een stad maken”, zoals bij het Schieblock in Rotterdam. Een inspirerend voorbeeld volgens Gerrie Elfrink, die in april ook zelf een kijkje gaat nemen in Rotterdam.

Vorige Bericht

De Arnhemse heldenlijst: Sjaak Hullekes

Volgende Bericht

Bewust Binnenstebuiten: Stromen

Laatste berichten

Het Kookeiland 30 jaar

ARNHEM – Wie kent Het Kookeiland in de Zwanenstraat niet? Al dertig jaar is Het Kookeiland een vaste waarde in de Arnhemse binnenstad. Op 11 november 1995 opende de toen 22-jarige Marloes
Ga naarBoven