26 juni 2019
1 minuut

Expositie: Arnhemse kerken, tijden veranderen

In het Sint Petersgasthuis in de Rijnstraat is opnieuw een expositie ingericht van oud beeldmateriaal van Arnhem. Verzamelaars Theo en Frans Brink hebben uit hun imposante collectie ansichtkaarten/foto’s  een keuze gemaakt met als thema: de Arnhemse godshuizen/kerken die in de loop der jaren een andere functie hebben gekregen of zelfs in zijn geheel zijn verdwenen.

Begeleidende  teksten bij de ansichtkaarten/foto’s  maken met het plaatje compleet.

Heilig Hartkerk

Expositie te bezichtigen tot 1 oktober in het Sint Petersgasthuis, Rijnstraat 71 te Arnhem, openingstijden op maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur op zaterdag van 13.30 tot 15.30 uur. De toegang is gratis.

Onze Lieve Vrouwekerk aan de Van Slichtenhorsttraat

Het (voormalige) Sint Peters Gasthuis is één van de oudste, nog bewaarde, panden in Arnhem – aanvankelijk als woonhuis vermeld in 1380, ingewijd als gasthuis 1407 en momenteel (weer) in gebruik door de woonzorgorganisatie DrieGasthuizen Groep.

Vorige Bericht

Coehoornpark: voorlopig dicht…

Volgende Bericht

Triomfboog voor familiewaarden in Malburgen

Laatste berichten

LIKEaCLOWN! brengt de clown terug naar Arnhem

ARNHEM – Deze herfst verrijst er een circustent in Park Sonsbeek. Van 22 oktober tot en met 9 november speelt Cirque de la Liberté er de voorstelling LIKEaCLOWN!, een vrolijke, ontroerende en
Ga naarBoven