17 februari 2017
1 minuut

PvdA-politici in actie voor personeel Primark

ARNHEM – Morgen vragen Tweede Kamerlid John Kerstens en Europarlementariër Paul Tang (PvdA) aandacht voor de slechte werkomstandigheden voor het personeel bij kledingwinkel Primark in de Arnhemse binnenstad. Zaterdagmiddag vanaf 12:30 uur zijn de beide PvdA-politici bij het Arnhemse filiaal in de Ketelstraat aanwezig.

Te hoge werkdruk, bij ziekte verplicht doorwerken en onredelijk management blijken bij de Primark in Arnhem aan de orde van de dag. Dat blijkt uit een enquête die vakbond FNV uitvoerde onder het personeel van de modeketen.

“Het is een duidelijk voorbeeld van wat nou precies n√≠ét fatsoenlijk werk is,” zegt Kamerlid John Kerstens, zelf Arnhemmer. “De afgelopen jaren in de Kamer heb ik me steeds ingezet voor goede arbeidsomstandigheden voor iedereen en dat zal ik blijven doen, zodat ook werkgevers zoals Primark hun verantwoordelijkheid nemen – of daartoe gedwongen worden als dat nodig is.”

Kerstens en Tang zullen bij het winkelend publiek aandacht vragen voor de werkomstandigheden bij Primark en ook vragen welke werkgevers wél een held zijn voor hun werknemers.

Bron: PvdA afdeling Arnhem

Vorige Bericht

Indisch Herinneringscentrum van Bronbeek naar Den Haag

Volgende Bericht

Pauze

Laatste berichten

Kees Crone overleden

ARNHEM – De Arnhemse schrijver, columnist en stadschroniqueur Kees Crone is op woensdag 15 oktober overleden. Crone schreef jarenlang over de stad die hem dierbaar was. Zijn columns en boeken lieten een

LIKEaCLOWN! brengt de clown terug naar Arnhem

ARNHEM – Deze herfst verrijst er een circustent in Park Sonsbeek. Van 22 oktober tot en met 9 november speelt Cirque de la Liberté er de voorstelling LIKEaCLOWN!, een vrolijke, ontroerende en
Ga naarBoven