7 december 2009
1 minuut

PvdA wil vermindering parkeeroverlast rondom Kronenburg

Naar aanleiding van meldingen en klachten van Arnhemse bewoners wil de PvdA-fractie van het College van B&W antwoord hebben op een aantal vragen over de parkeeroverlast rondom Winkelcentrum Kronenburg en bedrijventerrein de Gelderse Poort. De laatste tijd ontvangt de fractie veel berichten dat bewoners van de omliggende straten moeite hebben een parkeerplek te vinden, omdat deze ingenomen wordt door personeel van de in dit gebied gevestigde bedrijven.

Het gaat met name om de Groningensingel, rondom het bedrijventerrein Gelderse Poort en aan de rand van Winkelcentrum Kronenburg, vanaf het gebied van de Kamer van Koophandel tot aan het het Croydonplein. Hier zijn veel bedrijven gevestigd, waarvan het personeel en de bezoekers niet of nauwelijks parkeermogelijkheid hebben. Hierdoor slibben de straten in de woonwijken dicht. De PvdA-fractie wil weten van het College of het bereid is te onderzoeken welke voorzieningen er kunnen worden getroffen om de genoemde overlast te verminderen, of het mogelijkheden ziet voor oplossing van de problemen en op welke termijn het met een voorstel hierover komt.

Vorige Bericht

CDA: geen braakliggend Bartokterrein meer!

Volgende Bericht

Toegangen Arnhemse bouwtekeningen uit 1917 – 1979 gedigitaliseerd

Laatste berichten

Kees Crone overleden

ARNHEM – De Arnhemse schrijver, columnist en stadschroniqueur Kees Crone is op woensdag 15 oktober overleden. Crone schreef jarenlang over de stad die hem dierbaar was. Zijn columns en boeken lieten een

LIKEaCLOWN! brengt de clown terug naar Arnhem

ARNHEM – Deze herfst verrijst er een circustent in Park Sonsbeek. Van 22 oktober tot en met 9 november speelt Cirque de la Liberté er de voorstelling LIKEaCLOWN!, een vrolijke, ontroerende en
Ga naarBoven