22 december 2016
1 minuut

2016 afsluiter: Eusebius by Night Kids Edition in de Eusebius


Op donderdag 29 december a.s. zijn niet alleen volwassenen maar vooral ook kinderen uitgenodigd om langs te komen in de Eusebiuskerk in Arnhem. Eusebius by Night breidt voor deze donderdag uit met een speciale ‘Kids Edition’.

Eusebius by Night is een bestaand concept dat georganiseerd wordt vanuit de kerk. Met een panoramalift die 73 meter omhoog gaat, kan de bezoeker van 19:00 tot 21:00 uitkijken over het prachtig verlichte Arnhem. De toegangsprijs is €5 voor twee personen.

Dit keer komt de kerk ook met een ‘Kids Edition’. Het is dan mogelijk om in de kapel op de foto te gaan in de Oud & Nieuw photobooth. Daarnaast kunnen zij zich creatief uitleven aan de kleur- en knutseltafel. Dit allemaal onder het genot van een hapje en drankje. Deelname is geheel kosteloos en duurt van 18:30 tot 20:00.

Vorige Bericht

Parklopen Sonsbeek breidt uit naar Park Lingezegen

Volgende Bericht

4. Discipline, toezicht en straf in Meinerswijk. Over het reguleren van lichamen en rafelranden

Laatste berichten

A12 weer open na herstel sinkhole

ARNHEM – De A12 bij knooppunt Velperbroek is weer volledig open. Rijkswaterstaat heeft de afgelopen dagen met man en macht gewerkt aan het dichten van een sinkhole dat donderdag werd ontdekt tussen
Ga naarBoven