7 december 2017
1 minuut

Samen met je (klein) kind, vriendinnen, vader of moeder kerstworkshoppen bij De Boog

Vanaf 13 december organiseert De Boog in samenwerking met Gemwear uit Arnhem verschillende creatieve kerstworkshops in haar atelier in Elden. We gaan timmeren, stof en leer knippen, plakken, zagen en met groen werken aan je eigen kerstdecoratie. Gun jezelf een mooi creatief moment!

Tijdens de workshop ‘Sweet memories 2017’ bijvoorbeeld, maken we met gerecyclede materialen een prachtig houten kistje, om alle mooie herinneringen van het afgelopen jaar in te koesteren.

Op de Brink in Elden kun je gratis parkeren en voor € 12,50 per persoon ben je een middag of avond heerlijk samen creatief bezig onder het genot van koffie/thee/chocomelk en zelfgemaakte koek. Informatie over de workshops vind je op de facebookpagina’s van De Boog Coaching en Creativiteit en Gemwear.nl. Voor informatie kun je ook mailen naar info@deboogcoaching.nl of bellen met 06-57114524.

Geef een reactie

Your email address will not be published.

Vorige Bericht

Uniek kerstcadeau voor Arnhemmers op leeftijd: Kunst aan Huis!

Volgende Bericht

Waar is de kerstborrel? Bij het Timmerhuis op 15 december

Laatste berichten

Oostpool sleept vier Musical Awards binnen met ALETTA

De musical ALETTA van het Arnhemse theatergezelschap Theater Oostpool en producent TEC Entertainment heeft woensdagavond vier prijzen gewonnen tijdens het Musical Awards Gala in het AFAS Theater in Leusden. De voorstelling won

Arnhem niet klaar voor zero-emissiezone

ARNHEM – Arnhem voert per 1 juni een grote zero-emissiezone in rond de binnenstad, maar uit onderzoek van de Arnhemsche Courant blijkt dat zowel ondernemers als essentiële diensten nog lang niet klaar
Ga naarBoven