2 juni 2021
1 minuut

Stadsvilla Sonsbeek op zoek naar terras

ARNHEM – Stadsvilla Sonsbeek is op zoek naar haar terras. In ieder geval naar een deel daarvan. Onverlaten hebben in de nacht van dinsdag op woensdag een deel van het terras meegenomen. Medewerkers van de Stadsvilla misten op woensdagochtend zes terrasbanken.

Na wat speurwerk rondom de Stadsvilla werden vier van de zes verdwenen bankjes weer teruggevonden. Maar twee banken zijn nog altijd kwijt.

De banken konden worden meegenomen doordat een medewerker dinsdagavond was vergeten de terrasbanken vast te zetten.

Via Facebook doet de Stadsvilla een oproep aan bezoekers van Sonsbeek om goed om zich heen te kijken. De Stadsvilla hoopt dat de twee terrasbanken die nog kwijt zijn achter een struik of in de bebossing van het park liggen.

Voor degenen die de terrasbanken hebben meegenomen heeft Stadsvilla Sonsbeek ook een boodschap:
“Liggen ze ergens in de vijver of staan de bankjes bij je in de achtertuin? Laat ons weten waar de bankjes staan of kom deze terugbrengen. We kunnen de omzet op deze bankjes met dit mooie weer goed gebruiken!”

Geef een reactie

Your email address will not be published.

Vorige Bericht

Het Fashion + Design Festival Arnhem: Shoppingdriedaagse

Volgende Bericht

Gemeentesecretaris Rob van Wuijtswinkel weg bij gemeente Arnhem

Laatste berichten

De Arnhemse woningmarkt

Iedere makelaar zal het beamen: de meest gestelde vraag op verjaardagen, borrels en bruiloften is ‘’en, hoe is het met de woningmarkt?’’, waarna je als lokale makelaar een vaak gerepeteerd verhaaltje afsteekt
Ga naarBoven